Paslaugos

PROFESIONALŪS FEJERVERKAI, NUO SUKŪRIMO IKI ATLIKIMO

Profesionalus fejerverkas, tai įvairių efektų, skirtingų spalvų bei įvairaus galingumo užtaisų fejerverkų šou kurį atlieka UAB "Pirotechnikos gaminiai" specialistai. Profesionalų fejerverką verta rinktis ne vien dėl to, kad nereikia rūpintis dėl fejerverkų paleidimo. Mes visada stengiamės, kad profesionalus fejerverkas nebūtų banalus ir nuobodus. Fejerverkas turi būti su mintimi, nustebinti, sužavėti ir palikti stiprų įspūdį. Todėl profesionalaus fejerverko šou metu naudojama kuo daugiau profesionalios pirotechnikos, kurios eilinis vartotojas neįsigys. Nors dažniausiai fejerverko metu naudojamus efektus parenkame mes, neretai pasitaiko, kad efektus nori išsirinkti užsakovai. Tai yra visiškai suprantama, bet neretai išsirinkti norimą efektą apsunkina didelis įvairiausių efektų video pateikimas. Renkantis profesionalų fejerverką, reikėtų pasitarti su mūsų specialistais dėl fejerverko atlikimo vietos tinkamumo. Jei toje vietoje iš kur bus atliekamas fejerverkas mažai erdvės ir nedideli atsumai nuo pastatų ar fejerverko stebėsiančių žmonių, vadinasi reikia orentuotis į silpnesnius gaminius, siaurą efektų paleidimo trajektoriją. Bet jei erdvės pakankamai daug ir atstumai dideli, galima daryti galingą, plataus išdėstymo, ir skirtingomis trajektorijomis paleidžiamą fejerverką.Norėdami užsisakyti profesionalų fejerverką kreipkitės info@pirotechnika.lt Dėl didelio užsakymų srauto profesionalius fejerverkus rekomenduojame užsakyti kuo ankčiau.

Profesionalūs muzikiniai fejerverkai, nuo sukūrimo iki atlikimo

Profesionalūs muzikiniai fejerverkai - suteikia kur kas didesnį įspūdį nei paprastas fejerverkas. Profesionalus muzikinis fejerverkas - tai pirotechnikos efektų žaismas atitinkantis muzikinio kūrinio stilių, nuotaiką, emocijas. Muzikinis fejerverkas gražus ir vertas dėmesio kai fejerverkų efektai atitinka dainos nuotaiką, muzikinį tempą ir viskas vyksta sinchroniškai.

Muzikinio fejerverko kūrimas

Kuriant fejerverko scenarijų visų pirma labai svarbu atsižvelgti ir įvertinti fejerverko atlikimo vietos galimybes. Jei toje vietoje, iš kur bus atliekamas fejerverkas, mažai erdvės ir nedideli atsumai nuo pastatų ar fejerverką stebėsiančių žmonių, vadinasi reikia orentuotis į silpnesnius gaminius, siaurą efektų paleidimo trajektoriją ir pan. Bet jei erdvės pakankamai daug ir atstumai dideli, galima daryti galingą, plataus išdėstymo, ir skirtingomis trajektorijomis paleidžiamą fejerverką. Muzikinio fejerverko padarymas yra kūrybinis darbas užimantis nemažai laiko. Kuriant muzikinio fejerverko scenarijų reikia įsijausti į muziką, garso takelį suskirstyti į muzikinio tempo ir teksto pasikeitimus dainos metu, bei parinkti tinkamus fejerverko efektus. Fejerverkas turi būti sinchroniškas su muzika, tad efektams paleisti reikiamu metu, "pataikyti į taktą", naudojama speciali kompiuteriu valdoma įranga. Klausantis parinktos dainos fejerverkų kūrimo programa dėliojami žymekliai, kurie pažymi tam tikro efekto panaudojimą akcento metu. Nepaisant kelių niuansų, dažniausiai kuo žaismingesnis kūrinys, tuo daugiau žymeklių reikia padėti, kartais 120 žymeklių per 1 min. Bet reikia turėti omenyje, kad tiek žymeklių reiškia jog bus panaudota gana nemažai pirotechnikos užtaisų, o tam reikia daugiau išlaidų.
Bet juk ne visada reikia rinktis greitą, žaismingą muzikinį kūrinį. Galima pasirinkti romantišką dainą, kuri nėra greita, bet emocinga. Tokios dainos metu, kartu su įprastais fejerverkų efektais, galima naudoti sceninės pirotechnikos efektus, pvz.: fontanai, sukiniai, jaunųjų inicialai, širdies ir kitokių figūrų elementai.
Norėdami užsisakyti profesionalų muzikinį fejerverką teiraukitės el. paštu info@pirotechnika.lt. Rekomenduojame užsisakyti kuo anksčiau.
Dar šiek tiek profesionalių muzikinių fejerverkų:

LOGOTIPŲ, INICIALŲ IR KITŲ UŽRAŠŲ GAMYBA, NUOMA

Pagal užsakymus gaminame logotipus, jaunųjų vardų užrašus ar inicialus, jubiliejinius gimtadienio skaičius ir kitus užrašus su pirotechnikos apipavidalinimu.
inicialai iš pirotechnikos
Jaunųjų inicialai
skaičiai iš pirotechnikos
Jubiliejiniai užrašai

pirotechnika, žagarės vyšnių festivalis
Žagarės vyšnių festivalis
pirotechnika žagarės vyšnių festyvalyje
Žagarės vyšnių festivalis

logotipas iš pirotechnikos
"Garsų pasaulis" 15 metų