svarbi informacija

Ką Jums reikia žinoti apie fejerverkus:

* Pirkite tik specializuotose parduotuvėse – pirotechnikos gaminiai turi būti sertifikuoti ir paženklinti CE ženklu, todėl būsite tikri dėl produkto kokybės ir saugiai galėsite džiaugtis fejerverkų teikiamais malonumais

* Svarbu paminėti, jog ne fejerverko dydis ir etiketė nusako produkto grožį, tad labai rekomenduojame pasižiūrėti fejerverko video prieš apsisprendžiant ką ketinate pirkti. Atvykus naujai produktų partijai mes visada nufilmuojame gaminius ir tinklapyje patalpiname pačią naujausią fejerverko versiją.

* Žinokite savo biudžetą – net jeigu jis ir yra nedidelis, mūsų specialistai padės rasti Jūsų poreikius atitinkantį produktą.

* Kviečiame pirkti internetu, užsisakyti telefonu 8 699 17774 arba elektroniniu paštu.

* Įvertinkite vietą, kurioje ketinate paleisti fejerverkus – įvairūs pirotechnikos gaminiai kyla į skirtingą aukštį, kampiniams efektams reikia erdvės, o sausą vasarą venkite efektų nusileidžiančių ant žemės!

* Nėra fejerverkų, skirtų laikyti rankose!

* Nesuveikus fejerverkui niekada nebandykite jo padegti dar kartą! Užtikrinkite, kad prie jo nieko niekas nesiartins mažiausiai 20 minučių, o vėliau grąžinkite pardavėjui.

* Drąsiai kreipkitės į mus – ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie fejerverkus!